Wypożyczalnia busów osobowych Gdańsk

Wynajem średnioterminowy stanowi rozwiązanie skierowane do przedsiębiorstw, które potrzebują szybko utworzyć flotę pojazdów do realizacji projektów o ograniczonym czasie trwania. Firmy w takiej sytuacji nie są zobowiązane do zakupu pojazdów, co nie byłoby ekonomiczne ze względu na krótki okres użytkowania oraz konieczność odsprzedaży po zakończeniu projektu. Co istotne, przedsiębiorstwo korzysta nie tylko z samochodów, ale także z kompleksowego pakietu usług obejmującego obsługę techniczną pojazdów, ich ubezpieczenie, rozliczanie ewentualnych szkód komunikacyjnych oraz dostęp do pojazdu zastępczego w przypadku awarii.

Wynajem busów Gdańsk

Wypożyczalnia busów osobowych Gdańsk stanowi doskonałe rozwiązanie również dla małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiając im uniknięcie konieczności inwestowania kapitału w zakup samochodów. Dzięki usłudze jaką umożliwia wynajem busa w Gdańsku, można szybko rozwiązać kwestie związane z transportem pracowników lub zapewnieniem środka komunikacji dla reprezentantów firmy. Szczególnie polecamy atrakcyjną ofertę wynajmu busów w Gdańsku i okolicach.

Potrzebujesz jednego lub kilku pojazdów? Zapytaj o indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb i charakteru działalności Twojej firmy.

Wynajem średnioterminowy obejmuje umowy na okres od 1 do 24 miesięcy, łącząc korzyści z oferty wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Mestenza.com to firma wypożyczająca samochody w Gdańsku, elastycznie dostosowująca się do oczekiwań klienta.

wypożyczalnia busów osobowych gdańsk

Zalety wynajmu średnioterminowego

Wypożyczenie busa Gdańsk

Wypożyczenie busów w Gdańsku to bardziej konkurencyjne ceny w porównaniu do wynajmu krótkoterminowego, umożliwiając jednocześnie szybkie pozyskanie pojazdu oraz prostotę procedur. Dzięki wydłużaniu czasu najmu istnieje możliwość dostosowania ceny do stawek wynajmu długoterminowego. W ramach wynajmu średnioterminowego zapewniamy standard usług porównywalny z wynajmem długoterminowym, oferując jednocześnie szersze możliwości w zakresie czasu trwania umowy, jej przedłużenia lub zakończenia.

wypożyczalnia busów osobowych gdańsk
Mercedes-Benz Vito

Niezwykłą korzyścią wypożyczenia busa, jest łatwość rozpoczęcia i zakończenia wynajmu kiedy chcesz. Wszystko to dzięki minimalnej ilości formalności i szerokiej dostępności pojazdów. Wynajem średnioterminowy w Gdańsku może efektywnie zastąpić zakup, wynajem długoterminowy czy leasing, zachowując elastyczność czasu trwania, przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnych cen. Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku, oferuje optymalne opcje wynajmu, w tym atrakcyjne oferty wynajmu busów.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem średnioterminowym zachęcamy do przesłania zapytania online, poprzez wypełnienie formularza rezerwacyjnego. Podaj informacje takie jak: długość okresu wynajmu, planowana data rozpoczęcia, preferowana klasa samochodu (preferowane marki, modele, wyposażenie, silnik), miejsce odbioru i zdania, oraz teren użytkowania (miasto, region, kraj, inne kraje).

Wynajem busa Gdańsk: Nissan e-nv200

Nissan e-NV200 z baterią o pojemności 24 kWh i zasięgiem wynoszącym 150 kilometrów stanowi doskonałe rozwiązanie dla wyzwań związanych z użytkowaniem w obszarze miejskim. Jako pojazd bezemisyjny, eliminuje ograniczenia wjazdu do centrów miast oraz podlega przepisom dotyczącym zanieczyszczeniom, co ułatwia swobodne poruszanie się. Ponadto, korzystając z samochodu elektrycznego, możesz bezpłatnie parkować w strefach płatnego parkowania i skorzystać z buspasów.

PARAMETRY TECHNICZNE

Podstawowe parametry

Liczba drzwi: 4
Liczba miejsc: 2
Średnica zawracania: 10.6 m
Promień skrętu: 5.3 m

Wymiary zewnętrzne

Długość: 4560 mm
Szerokość: 1755 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi: 2011 mm
Wysokość: 1858 mm
Rozstaw osi: 2725 mm
Rozstaw kół – przód: 1530 mm, tył: 1530 mm
Zwis przedni: 987 mm
Zwis tylny: 847 mm
Prześwit: 153 mm

Wymiary powierzchni ładownej

Szerokość pomiędzy nadkolami: 1220 mm
Wysokość progu załadowczego: 524 mm

Własności transportowe

Drzwi tylne – szerokość: 1228 mm, wysokość: 1268 mm
Drzwi boczne – szerokość: 700 mm, wysokość: 1171 mm
Przedział ładunkowy – długość: 2040 mm, szerokość: 1500 mm
Przedział ładunkowy – wysokość: 1358 mm
Maksymalna ładowność: 770 kg

Parametry silnika

Produkowany od 2015 roku
Typ silnika: elektryczny
Moc silnika: 109 KM (80 kW) przy 3008 obr/min
Maksymalny moment obrotowy: 254 Nm przy 0-3008 obr/min
Montaż silnika z przodu, poprzecznie

Układ kierowniczy

Rodzaj układu kierowniczego: przekładnia zębatkowa ze wspomaganiem elektrycznym

Opony

Opony podstawowe: 185/65 R15

Hamulce

Rodzaj hamulców (przód): tarczowe wentylowane
Rodzaj hamulców (tył): tarczowe wentylowane
Grubość tarcz hamulcowych (przód): 28 mm
Grubość tarcz hamulcowych (tył): 16 mm
Średnica tarcz hamulcowych (przód): 283 mm
Średnica tarcz hamulcowych (tył): 292 mm

Zawieszenie

Rodzaj zawieszenia (przód): kolumny McPhersona
Rodzaj zawieszenia (tył): resor piórowy

Zobacz także: WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GDAŃSK: SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY, CZY SPALINOWY?

KONTAKT

Biuro Obsługi klienta:

+48 58 733 50 50

bok@mestenza.com

Szybka rezerwacja :

+48 507 1111 66

Wypełnij formularz rezerwacyjny. Nie zwlekaj!