Wynajem długoterminowy

Zapraszamy do wynajmu długoterminowego luksusowego Cadillaca Escalade, sportowego Subaru WRX Premium lub Infiniti Q50 Sport, przestronnego SUVa Infiniti QX30 Luxe Tech, przestronnego i dynamicznego BMW 3GT, wyjątkowej Alfa Romeo lub elektrycznego Nissana, którym możesz podróżować i parkować za darmo.

Samochody dostarczamy na terenie całej Polski. Szczegóły ustalane są indywidualnie.

Który samochód wybierasz?

Cadillac Escalade

Cadillac Escalade to ucieleśnienie amerykańskiego snu o motoryzacyjnej potędze. Potężny SUV, który ocieka luksusem wyposażony jest w silnik o pojemności 6.2 l o mocy 409 KM oraz automatyczną skrzynię biegów. Bardzo bogato wyposażony z ogromną ilością miejsca w środku.

Cennik wynajmu długoterminowego Cadillaca

Ford Mustang Bullitt 5.0 V8 Bullitt

Mestenza - wypożyczalnia samochodów Ford Mustang Bullit Rafał Grzebin

Legenda odżywa na nowo. 5-litrowy silnik V8, lakier nadwozia Dark Highland Green oraz bardzo nowoczesne wnętrze inspirowane osiągami samochodu. Oto nowy Ford Mustang BULLITT, który podąża drogą ikony sprzed pół wieku i dołącza do floty naszej wypożyczalni także w ofercie wynajmu długoterminowego.

Cennik wynajmu długoterminowego Mustanga

Subaru WRX Premium

Subaru WRX wypożyczalnia samochodów Rafał Grzebin

Poznaj nowość w naszej ofercie – Subaru WRX Premium! 5.9 sekundy do setki, 268 koni mechanicznych z napędem na cztery koła i najwyższej jakości wyposażeniem!

Cennik wynajmu długoterminowego Subaru

Infiniti Q50 Sport

Infiniti Q50 Sport

Infiniti Q50 to limuzyna segmentu premium z charakterem. Wygląd nadwozia jest dziełem japońskich stylistów. Auto wyposażone jest w turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 211 KM z napędem na tylną oś i automatyczną skrzynię biegów.

Cennik wynajmu długoterminowego Infiniti

Infiniti QX30 Luxe Tech

Infiniti QX30 Luxe Tech

Infiniti QX30 z dynamicznym silnikiem benzynowym o mocy 211KM, automatyczną skrzynią biegów, napędem 4×4 oraz bogatym wyposażeniem. Unikalny i przyciągający wzrok wygląd nadwozia jest dziełem japońskich stylistów.

Cennik wynajmu długoterminowego Infiniti

BMW 3GT

Wypożyczalnia samochodów Mestenza Rafał Grzebin BMW 3GT

Dynamiczne, przestronne i oszczędne BMW serii 3GT 318 z silnikiem diesla 2.0 o mocy 190 KM z niezawodną automatyczną skrzynią biegów.

Cennik wynajmu długoterminowego BMW

Alfa Romeo Stelvio Veloce

Alfa Romeo wypożyczalnia samochodów Mestenza Rafał Grzebin

Włoski temperament, niebanalny wygląd, przestrzeń i dynamiczny benzynowy silnik 2.0 z automatyczną skrzynią biegów.

Cennik wynajmu długoterminowego Alfa Romeo

Elektryczny Nissan eNV200

Nissan e-NV200

W 100% elektryczny dwuosobowy i ładowny Nissan e-NV200 jest idealnym rozwiązaniem dla wyzwań stawianych przez miasto. Samochód nie emituje żadnych spalin. Świetne doświadczenie z prowadzenia samochodu elektrycznego!

Cennik wynajmu długoterminowego Nissana

Możliwość indywidualnych uzgodnień w zależności od potrzeb i oczekiwań.

Wypełnij formularz rezerwacyjny. Nie zwlekaj!