Samochód na event

Potrzebujesz wyjątkowy samochód na wieczór kawalerski, panieński lub inną imprezę okolicznościową? Czeka Cię ważne spotkanie biznesowe? Wypożycz auto z kierowcą w wypożyczalni samochodów luksusowych Mestenza.

Samochód na wieczór kawalerski lub panieński

Wieczór kawalerski i panieński to bardzo ważny dzień dla każdej panny i każdego kawalera. Zaproś najbliższych znajomych na przejażdżkę Cadillacami Escalade lub sportowymi Infiniti. Wynajmij samochód na wieczór kawalerski lub wieczór panieński w naszej wypożyczalni. Gwarantujemy kompleksową obsługę i niezapomniane wrażenia!

Samochód na spotkanie biznesowe

Planujesz spotkanie biznesowe w Trójmieście? Zostaw swój samochód w garażu i przyjedź do Trójmiasta szybkim Pendolino lub przyleć samolotem. Potężny czarny Cadillac Escalade lub sportowe Subaru czy Infiniti to idealne auta na spotkanie biznesowe i nie tylko. Zaskocz swoich partnerów biznesowych i wypożycz luksusowy samochód w naszej wypożyczalni.

Samochody podstawiamy na wybrane miejsce, na przykład do wybranego hotelu, na lotnisko, dworzec PKP lub inne dowolne według potrzeb.

Który samochód wybierasz?

Cadillac Escalade to ucieleśnienie amerykańskiego snu o motoryzacyjnej potędze. Potężny SUV, który ocieka luksusem wyposażony jest w silnik o pojemności 6.2 l o mocy 409 KM oraz automatyczną skrzynię biegów. Bardzo bogato wyposażony z ogromną ilością miejsca w środku.

Cena za event z kierowcą: 900zł.

Infiniti Q50 Sport

Infiniti Q50 to limuzyna segmentu premium z charakterem. Wygląd nadwozia jest dziełem japońskich stylistów. Auto wyposażone jest w turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 211 KM z napędem na tylną oś i automatyczną skrzynię biegów.

Cena za event z kierowcą: 900zł.

Subaru WRX wypożyczalnia samochodów Rafał Grzebin

Poznaj nowość w naszej ofercie – Subaru WRX! Najlepsza obsługa i najlepsze parametry WRX kiedykolwiek. 268 koni mechanicznych z symetrycznym napędem na wszystkie koła.

Cena za event z kierowcą: 900zł.

Infiniti QX30 Luxe Tech

Infiniti QX30 z dynamicznym silnikiem benzynowym o mocy 211KM, automatyczną skrzynią biegów, napędem 4×4 oraz bogatym wyposażeniem. Unikalny i przyciągający wzrok wygląd nadwozia jest dziełem japońskich stylistów.

Cena za event z kierowcą: 900zł.

Nissan e-NV200

W 100% elektryczny dwuosobowy i ładowny Nissan e-NV200 jest idealnym rozwiązaniem dla wyzwań stawianych przez miasto. Samochód nie emituje żadnych spalin. Świetne doświadczenie z prowadzenia samochodu elektrycznego!

Cena za event z kierowcą: 900zł.

Zadzwoń lub napisz

+48 507 1111 66

eventy@mestenza.com

Zachęcamy do wynajmu samochodu z kierowcą w firmie Mestenza. Umożliwiamy wypożyczenie więcej niż jednego samochodu! Przy większej liczbie samochodów specjalnie zniżki. Możesz wynająć na przykład dwa Cadillaci Escalade i poczuć się jak amerykański Prezydent. W ofercie także w pełni elektryczny i pojemny VAN Nissan e-NV200.

Wypełnij formularz rezerwacyjny. Nie zwlekaj!