Współpraca - wypożyczalnia samochodów luksusowych Mestenza Rafał Grzebin

O firmie

Witamy w świecie komfortu i luksusu!

“Z pasji do samochodów i zamiłowania do luksusu zbudowaliśmy markę premium, która sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów.” – mówi Rafał Grzebin, pomysłodawca i Prezes wypożyczalni aut Mestenza, która świadczy kompleksowe usługi wynajmu samochodów luksusowych. 

Sprawdź naszą ofertę wynajmu samochodów: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto. Na specjalne życzenie podstawiamy samochody w dowolnie wybrane miejsce: lotnisko, hotel, dworzec, dowolnie wybrane miejsce w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Wybierz interesujący Cię samochód i ciesz się podróżowaniem samochodem Twoich marzeń, takim jak amerykański Cadillac Escalade, sportowe Infiniti, czy w pełni elektryczny Nissan.

Oferujemy także szereg dodatkowych usług, takich jak telefon z polską kartą, modem z Internetem i inne w zależności od potrzeb. Skontaktuj się z nami, opowiedz nam czego potrzebujesz, a my sprostamy Twoim oczekiwaniom!

Wszystkie samochody dostępne są zarówno w opcji wypożyczenia bez kierowcy, jak i z kierowcą.

Planujesz ślub?

Wypożycz do ślubu pięknego, unikalnego, niezwykle komfortowego i dynamicznego Cadillaca Escalade. Wolisz limuzyny? Wybierz sportowego i bardzo dobrze wyposażonego sedana Infiniti Q50 Sport. W naszej ofercie znajdziesz także dynamicznego SUVa Infiniti Q30 Luxe Tech oraz elektrycznego VANa, który idealnie sprawdzi się do transportu prezentów i kwiatów.

Cadillac Escalade wypożyczalnia samochodów luksusowych Mestenza Trójmiasto Rafał Grzebin

Samochód na kawalerski, panieński, studniówkę?

Zaskocz swoich znajomych i wypożycz jedno z naszych aut na wieczór kawalerski, panieński, studniówkę lub inną imprezę okolicznościową. Niech ten dzień będzie niezapomniany!

Podróżujesz biznesowo?

Wypożycz samochód z ochroną i poczuj się jak amerykański Prezydent! Możesz wynająć auto z kierowcą komandosem lub władającym sztukami walki. Sky is the limit!

Cadillac Escalade wypożyczalnia samochodów luksusowych Mestenza Rafał Grzebin

Odwiedzasz Trójmiasto turystycznie?

Chcesz wybrać się w podróż z dziewczyną, znajomymi lub rodziną? Wypożycz luksusowy samochód Twoich marzeń w wypożyczalni samochodów luksusowych Mestenza!

Zapoznaj się z ofertą naszej wypożyczalni. Zapraszamy do kontaktu.

Jak wypożyczyć samochód?

02

Wybierz samochód
i termin

03

Opłać zamówienie
i ruszaj!

Wypełnij formularz rezerwacyjny. Nie zwlekaj!