Wypożyczenie busa Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto

Wynajem busa może okazać się świetnym pomysłem, gdy podróżujesz z rodziną, przyjaciółmi czy z zespołem Twojej firmy. Szukasz niezawodnej wypożyczalni busów w Trójmieście? Mestenza wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje usługi wynajmu samochodów w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie. Nasza flota zawiera różne typy samochodów, w tym auta osobowe, busy, a także autobusy.

Wypożyczalnia samochodów Mestenza oferuje wynajem busów w Gdańsku i okolicach, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Posiadamy flotę nowoczesnych i komfortowych pojazdów z liczbą miejsc dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Wszystkie nasze busy są w pełni wyposażone i zapewniają bezpieczną i wygodną podróż w każdych warunkach.

Więcej o naszej ofercie przeczytasz tutaj: Wynajem samochodów Mestenza.

Wynajem samochodu 7 osobowego Gdańsk

W naszej wypożyczalni samochodów w Trójmieście oferujemy nowoczesne rozwiązania na każdą okazję. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę wynajmu busów na okres krótko- oraz długoterminowy. Niezależnie czy potrzebujesz pojazdu na weekendowy wypad za miasto, w celach biznesowych czy na okres przeprowadzki, zamawiając u nas wynajem busa w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, masz gwarancję jakości i jasnych zasad.

Wynajem krótkoterminowy busów w Mestenza, to świetna metoda dla tych klientów, którzy potrzebują przewieźć wiele bagażu lub chcą zwiedzić miasto i okolice w więcej osób. Każdy z podróżnych będzie miał do dyspozycji komfortowe siedzenia, a dzięki dużej przestrzeni, nie odczuje uciążliwości nawet i w długiej podróży.

Wypożyczalnia samochodów Mestenza oferuje również wynajem długoterminowy busów w Gdańsku. Potrzebujesz stałego rozwiązania do swoich potrzeb na dłuższy okres czasu? Nasza flota pojazdów posiada busy 7 osobowe na wynajem w Trójmieście i okolicach.

Szybka rezerwacja online jest możliwa za pośrednictwem formularza na naszej stronie lub pod numerem telefonu: +48 507 1111 66

Wypożyczalnia vanów Gdańsk

Nasza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku, Sopocie i Gdyni specjalizuje się nie tylko w wynajmie aut 5 osobowych, ale także posiadamy ciekawe oferty umożliwiające wynajem 7 osobowego vana na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

Jedną z naszych propozycji, to wynajem vana w Gdańsku – Dodge Grand Caravan. Samochód ten jest znany ze swojej przestronnej kabiny pasażerskiej, wygodnych foteli i zaawansowanych systemów technologicznych.

Największa zaleta Dodge Grand Caravan, to zdecydowanie jego przestronność. Samochód ten oferuje wiele miejsca dla pasażerów i bagażu (bagażnik o pojemności 570L!), co czyni go idealnym dla rodzin i osób, które potrzebują dużo miejsca na podróżowanie. Dodatkowo, Grand Caravan ma wiele zaawansowanych funkcji, takich jak system multimedialny, klimatyzację, system audio, nawigację GPS i wiele innych.

Pełny opis oferty vana znajdziesz tutaj: Dodge Grand Caravan.

KONTAKT

Biuro Obsługi klienta:

+48 58 733 50 50

bok@mestenza.com

Szybka rezerwacja :

+48 507 1111 66

Wypełnij formularz rezerwacyjny. Nie zwlekaj!