Wypożyczalnia samochodów Lotnisko.

Gdańsk Lotnisko Lech Wałęsa

Wypożyczalnia samochodów Mestenza obsługuje wiele lotnisk w Polsce, w tym:

Lotnisko Chopina w Warszawie – to międzynarodowe lotnisko położone około 10 km na południowy zachód od centrum Warszawy. Obsługuje ono ruch pasażerski, towarowy oraz loty czarterowe. Lotnisko posiada cztery terminale, w tym jeden dla lotów międzynarodowych i trzy dla lotów krajowych. Jest to największe lotnisko w Polsce i jedno z największych w Europie Środkowej.

Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku – to międzynarodowe lotnisko położone około 12 km na zachód od centrum Gdańska. Lotnisko obsługuje ruch pasażerski, towarowy oraz loty czarterowe. Posiada dwa terminale, jeden dla lotów międzynarodowych i drugi dla lotów krajowych. Lotnisko im. Lecha Wałęsy jest trzecim co do wielkości lotniskiem w Polsce, a jego nazwa upamiętnia byłego prezydenta i lidera Solidarności Lecha Wałęsę.

Port Lotniczy Kraków-Balice – jest położone około 11 km na zachód od centrum miasta. Obsługuje ruch pasażerski, towarowy oraz loty czarterowe. Lotnisko posiada jedną terminal pasażerski i jest drugim co do wielkości lotniskiem w Polsce. W 2019 roku obsłużyło ponad 8,4 miliona pasażerów.

Chrysler Gdańsk

Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu – to międzynarodowe lotnisko położone około 5 km na zachód od centrum Poznania. Lotnisko obsługuje ruch pasażerski, towarowy oraz loty czarterowe. Posiada jedną terminal pasażerski oraz jedną drogę startową. Jest to piąte co do wielkości lotnisko w Polsce i w 2019 roku obsłużyło ponad 2,5 miliona pasażerów.

Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi – to międzynarodowe lotnisko położone około 6 km na południowy wschód od centrum miasta. Lotnisko obsługuje ruch pasażerski, towarowy oraz loty czarterowe. Posiada jeden terminal pasażerski i jedną drogę startową. Jest to niewielkie lotnisko, które w 2019 roku obsłużyło około 360 tysięcy pasażerów.

Port Lotniczy im. Nicolausa Copernicusa we Wrocławiu – to międzynarodowe lotnisko położone około 10 km na zachód od centrum miasta. Lotnisko obsługuje ruch pasażerski, towarowy oraz loty czarterowe. Posiada jedną terminal pasażerski i dwie drogi startowe. Jest to trzecie co do wielkości lotnisko w Polsce i w 2019 roku obsłużyło ponad 7 milionów pasażerów.

Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy- to międzynarodowe lotnisko położone około 3 km na południowy wschód od centrum miasta. Lotnisko obsługuje ruch pasażerski oraz loty czarterowe. Posiada jeden terminal pasażerski oraz jedną drogę startową. Jest to niewielkie lotnisko, które w 2019 roku obsłużyło około 175 tysięcy pasażerów.

Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach- to międzynarodowe lotnisko położone około 30 km na północny zachód od centrum Katowic. Lotnisko obsługuje ruch pasażerski, towarowy oraz loty czarterowe. Posiada dwie terminale pasażerskie i dwie drogi startowe. Jest to czwarte co do wielkości lotnisko w Polsce i w 2019 roku obsłużyło ponad 4,8 miliona pasażerów.

Chrysler Gdańsk

Dlatego jeśli potrzebujesz wynająć samochód na lotnisku w Polsce, wypożyczalnia samochodów Mestenza to idealny wybór. Odwiedź naszą stronę internetową na mestenza.com lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerami: 58 733 50 50 lub 507 1111 66 i zarezerwuj swój luksusowy samochód już dziś!

Wypełnij formularz rezerwacyjny. Nie zwlekaj!