Wypożyczalnia samochodów Infiniti Gdańsk

Chcesz zwiedzić Trójmiasto lub wybrać się wygodnie do innej części Polski czy Europy?

Potrzebujesz pojazdu do prowadzonej działalności gospodarczej? Na okres krótszy lub dłuższy?

Zapoznaj się zatem z naszą ofertą. W wypożyczalni samochodów Mestenza w Gdańsku mamy dla Ciebie m.in. auta marki Infiniti. Sprawdź, dlaczego warto wybrać ten samochód i co przemawia za naszą ofertą.

Infiniti QX30 Luxe Tech Wypożyczalnia samochodów luksusowych Mestenza Trójmiasto Rafał Grzebin

Wypożycz Infiniti w Gdańsku

Infiniti to japońska marka samochodów osobowych klasyfikowanych w kategorii premium. Utworzyła ją firma Nissan, która chciała stworzyć prestiżowe pojazdy z przeznaczeniem głównie na rynek amerykański. W 2002 roku w USA sprzedano milionowe auto tej marki na tym rynku.

Samochody Infiniti są nowoczesne, prestiżowe, eleganckie, ale jednocześnie
funkcjonalne. Jeśli potrzebujesz takiego auta, to skorzystaj z naszej oferty. Proponujemy nasze pojazdy w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym.

Możesz wybrać:

INFINITI Q50 SPORT – to limuzyna z segmentu premium, sportowy sedan, w którym będziesz się znakomicie czuć bez względu na warunki drogowe. Auto zapewnia znakomite osiągi i wyjątkowy komfort jazdy. Dzięki zaawansowanym technologiom pojazd gwarantuje łatwiejszą jazdę, przewiduje Twoje potrzeby i ułatwia działanie,
kiedy jesteś w drodze. Każdy wyjazd z tym autem będzie niesamowitą przygodą, w pozytywnym tego słowa znaczeniu!

Infiniti Q50 Sport Wypożyczalnia samochodów luksusowych Mestenza Trójmiasto Rafał Grzebin

INFINITI QX30 LUXE TECH – to pojazd z dynamicznym silnikiem o mocy 211 KM, automatyczną skrzynią biegów, napędem 4 x 4 i bogatym wyposażeniem. Auto wygląda imponująco i jest uniwersalne. Samochód wykonano z najwyższej jakości materiałów, a szczególną uwagę zwraca jego drapieżny charakter. To pojazd, w którym szybko możesz się zakochać!

Samochód na ślub, event, spotkanie biznesowe

Sprawdź warunki wypożyczenia Infiniti w Gdańsku

Choć działamy przede wszystkim w Trójmieście, to dostarczamy pojazdy na terenie całej Polski. Jeśli zainteresowały Cię nasze samochody marki Infinity, to nie zastanawiaj się. Czekamy na kontakt. Potrzebujesz auta w innym kraju? Dostarczymy je również w dowolnie ustalone miejsce w Unii Europejskiej!

Wypełnij formularz rezerwacyjny. Nie zwlekaj!