Wynajem vana na ferie zimowe

Ferie zimowe to jedna z niewielu okazji w roku, kiedy możemy pozwolić sobie na wyjazd na narty lub snowboard z całą rodziną. Takie mini-wakacje mają na celu odświeżenie ciała i duszy, a przy tym są bardzo potrzebną przerwą od codziennego stresu. Tutaj przyda się opcja wynajmu vana na ferie zimowe. Chociaż wiele osób planuje wyjazd na ferie ze sporym wyprzedzeniem, nie każdy może sobie na to pozwolić.  Na szczęście u nas spóźnialscy mogą przebierać w ofertach.

Wynajem vana na ferie z rodziną

Jeśli na co dzień poruszasz się niewielkim samochodem lub w ogóle zrezygnowałeś z własnego pojazdu, wypożyczenie bezpiecznego, rodzinnego auta na zimowy wyjazd jest tym, czego potrzebujesz. Podczas podróży z całą rodziną lub grupą znajomych może się okazać, że w bagażniku naszego prywatnego samochodu zabraknie miejsca. Jeśli chcesz zabrać ze sobą narty lub snowboard, dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie samochodu z pojemnym bagażnikiem oraz większą ilością siedzeń. Przykład? Dodge Grand Caravan z bagażnikiem 570l! W ten sposób unikniesz kłopotliwej sytuacji, w której bagaż przeszkadza pasażerom w komfortowej podróży lub po prostu trzeba z pewnych rzeczy zrezygnować, bo brakuje miejsca. Dodge gwarantuje miejsce na bagaż oraz 7 wygodnych siedzisk.

Atrakcyjny wynajem vana na ferie w górach

Domki w górach, kurorty wypoczynkowe czy ferie objazdowe – to wszystko wymaga sprawnego samochodu, dzięki któremu dotrzesz w każde miejsce. Tu doskonale sprawdzi się 7-osobowy Chrysler Town & Country. Zimowe wakacje często spędza się w chłodniejszych klimatach niż letnie, więc wybór wynajmu zamiast hotelu może mieć sens, ponieważ mnóstwo stoków zlokalizowane jest w okolicach pensjonatów oraz domków zimowo-letniskowych. Niektórzy ludzie decydują się na wynajem vana na ferie zimowe, aby móc wygodniej poruszać się po okolicy. Bez względu na to, czy podróżujesz z rodziną czy przyjaciółmi, zasługujesz na pełen komfort. Taki wynajem auta i wyjazd w okoliczne góry jest także często tańszy niż skomplikowane logistycznie wyjazdy w Alpy czy na francuskie stoki. W Polsce ludzie mogą z łatwością podróżować w weekendy bez rozbijania banku lub poświęcania cennego czasu wolnego od pracy.

2016 Chrysler Town & Country - News, reviews, picture galleries and videos  - The Car Guide

Wynajem vana na wyjazd w góry lub nad morze

Wynajem vana na ferie zimowe jest idealny dla tych, którzy chcą spędzić je w innym miejscu w miesiącach zimowych, niż gdyby planowali wyjazd latem. Na większości obszarów o tej porze roku temperatury są niższe niż w okresie letnim i czasami drogi są trudniej przejezdne, dlatego samochód musi być wyposażony w dodatkowe zabezpieczenia.

Tak już się utarło, że zimą jeździmy w góry. I naprawdę nic w tym dziwnego, bo w końcu narty i snowboard są w naszym kraju bardzo popularne, podobnie jak piłka nożna wiosną i latem. Do tego mamy naprawdę piękne widoki na ośnieżone szczyty. Nie oznacza to jednak, że jedynym atrakcyjnym miejscem na zimowy urlop są góry i nie możemy zmienić destynacji. Polskie wybrzeże również zimą może być warte odwiedzenia. O tej porze roku morze oferuje bardzo zdrowe powietrze, nasycone jodem, który bardzo korzystnie wpływa na nasz układ oddechowy. Niezależnie od celu podróży warto odbyć podróż wynajętym samochodem, który jest bezpieczny, nie wymaga przeglądów i wystarczy go zatankować i utrzymać w dobrej kondycji.

Wynajem busa na ferie zimowe

Planując podróż większą grupą warto zastanowić się nad wynajęciem busa. Można oczywiście podróżować pociągiem lub inną komunikacją zbiorową, jednak wynajęty bus to zdecydowana wygoda, możliwość dostosowania jazdy do swoich preferencji i bezpieczeństwo, ponieważ wszystkie nasze pojazdy przechodzą regularne przeglądy.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania!

KONTAKT

Biuro Obsługi klienta:

+48 58 733 50 50

bok@mestenza.com

Szybka rezerwacja : +48 507 1111 66

Wypełnij formularz rezerwacyjny. Nie zwlekaj!