Wynajem samochodu Sopot

wynajem samochodu sopot

Atrakcyjne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny oraz różnorodne dodatkowe opcje sprawią, że podróż stanie się jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna. Wynajem samochodu Sopot, spełnia te kryteria, oferując klientom rozwiązania doskonale dopasowane do ich potrzeb, oczekiwań oraz budżetu.

Wynajmij samochód w Sopocie i ruszaj w trasę!

Mestenza.com proponuje usługi wynajmu samochodów osobowych i dostawczych oznaczonych renomowanymi markami, znanych z niezawodności, bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Nasza oferta obejmuje różnorodne kategorie pojazdów, umożliwiając Klientom wybór spośród marek premium (Genesis i Mercedes), SUV (Porsche, Alfa Romeo), rodzinnych (Ford, Chrysler, Dodge) oraz mini (Toyota Yaris). Dodatkowo, świadczymy usługi wynajmu samochodów w Sopocie, oferując zarówno małe, jak i duże pojazdy dostawcze, takie jak Nissan e-NV200 oraz Mercedes Sprinter.

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy

Osoby, które wybierają wynajem samochodu Sopot, mają do wyboru dwie różne opcje. Wynajem długoterminowy, trwający powyżej roku, stanowi doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców planujących utworzenie floty wysokiej klasy pojazdów, przeznaczonych do użytku przez ich pracowników. Z kolei wynajem krótkoterminowy (do 30 dni) są zalecanymi opcjami, szczególnie w przypadku podróży służbowych i wakacyjnych. Warto zauważyć, że wynajmując samochód, klienci mają możliwość zwrotu pojazdów w jednym z kilku punktów zlokalizowanych w różnych miejscach Trójmiasta.

Wypożyczalnia samochodów Sopot: europejskie standardy

wynajem samochodu sopot

W dbałości o bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów, postawiliśmy na najwyższej jakości rozwiązania. W związku z tym pojazdy w naszej flocie to marki premium, które są regularnie poddawane przeglądom technicznym przed każdym wynajmem. Wyposażone są w systemy bezpieczeństwa, takie jak ABS i EBD, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy itp. Opcjonalnie oferujemy również dodatkowe usługi: telefon z polską kartą, modem z Internetem i inne w zależności od potrzeb. Mestenza.com ubezpiecza samochody w kompleksowych pakietach OC i AC.

Proces wynajmu samochodu w naszej wypożyczalni trwa zaledwie kilkanaście minut. Klient odbiera klucze do starannie przygotowanego pojazdu – jest on czysty, z pełnym zbiornikiem paliwa oraz przetestowany pod względem technicznym. Rezerwację można dokonać za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, e-maila, osobistej wizyty lub korzystając z formularza online na stronie internetowej firmy.

Wynajem samochodu Sopot – usługi najwyższej jakości!

Zobacz także: PRZEWODNIK TRÓJMIASTO – SOPOT

KONTAKT

Biuro Obsługi klienta:

+48 587 335 050

bok@mestenza.com

Szybka rezerwacja:

+48 507 111 166

Wypełnij formularz rezerwacyjny. Nie zwlekaj!