Range Rover Velar

Range Rover Velar

Range Rover
 • Kolor
  Czarny
 • Wnętrze
  Czarna alcantara
 • Pojemność silnika
  2.0L
 • Spalanie
  8L
 • Moc
  250KM
 • Skrzynia biegów
  Automatyczna
 • Przyspieszenie do 100
  8.2 SEK.
 • Napęd
  4x4
 • Pojemność bagażnika
  673L
 • Liczba miejsc
  5
 • Nagłośnienie
  Meridian
Elegancki i charakterystyczny design pojazdu ma zdecydowaną i współczesną prezencję. Wyrafinowana moc i elegancja łączą się w tym wyjątkowym przykładzie współczesnego wzornictwa motoryzacyjnego.
Range Rover Velar wypożyczalnia samochodów Mestenza Gdańsk
Range Rover Velar wypożyczalnia samochodów Mestenza Gdańsk
Range Rover Velar wypożyczalnia samochodów Mestenza Gdańsk
Range Rover Velar wypożyczalnia samochodów Mestenza Gdańsk
Range Rover Velar wnetrze - wypożyczalnia samochodów Gdańsk
Range Rover Velar - wypożyczalnia samochodów Gdańsk
Poprzednie
Następne
1-3 dni 699 zł/doba
4-7 dni 649 zł/doba
8-14 dni 599 zł/doba
15+ dni 499 zł/doba
Długo-terminowy od 8499 zł/mc
Eventy Od 300 zł/h
Kaucja 4000zł

Range Rover Velar ma idealne proporcje. Jego dumna linia jest natychmiast rozpoznawalna: od formalnego, mocnego przodu, poprzez płynną, ciągłą talię, której kulminacją jest napięty i elegancko zwężający się tył. Elegancki i charakterystyczny design pojazdu ma zdecydowaną i współczesną prezencję. Wyrafinowana moc i elegancja łączą się z wyjątkowym efektem w tym wyjątkowym przykładzie współczesnego wzornictwa.

SILNIK I NAPĘD

Każdy z naszych silników zapewnia dynamiczne wrażenia z jazdy. 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów została precyzyjnie dostrojona przez inżynierów Land Rovera w celu połączenia płynnej zmiany biegów z wyjątkowo szybką reakcją. Dzięki ośmiu rozmieszczonym blisko siebie przełożeniom zmiany biegów są prawie niezauważalne.

Napęd na wszystkie koła z funkcją Torque-on-demand (AWD) zapewnia doskonałe osiągi na drodze i pełne możliwości terenowe. Aby utrzymać optymalną trakcję i zapewnić pewność w każdych warunkach, napęd Range Rovera Velar jest podłączony i dostarczany dzięki starannie zaprojektowanym, nowoczesnym technologiom.

REFLEKTORY MATRIX LED

Częścią zastosowanych innowacyjnych technologii są reflektory Matrix LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej (DRL). Technologia ta zapewnia doskonałą widoczność, jednocześnie zapobiegając oślepianiu innych kierowców.

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE JAZDĘ

Wybierz jedną z wielu funkcji, stworzonych aby jazda i parkowanie były prostsze i bezpieczniejsze. Dzięki wielu dostępnym innowacyjnym systemom, wszystkie funkcje zostały zaprojektowane tak, aby zwiększyć komfort jazdy, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo.

BEZPIECZEŃSTWO NA 5 GWIAZDEK

Range Rover Velar uzyskał pięciogwiazdkową ocenę Euro NCAP, co potwierdza, że pojazd należy do najbezpieczniejszych na rynku.

Range Rover Velar wypożyczalnia samochodów Mestenza Gdańsk

 

Wypełnij formularz rezerwacyjny. Nie zwlekaj!