Genesis Ultimate – nowe auto na wynajem Gdańsk dostępne w naszej wypożyczalni

Z dumą przedstawiamy nasze najnowsze auto na wynajem Gdańsk, jakim jest zarówno luksusowy jak i dynamiczny Genesis Ultimate!

Co Genesis Ultimate skrywa pod nowoczesną linią nadwozia?

Sercem Genesisa Ultimate jest oczywiście mocny silnik o pojemności 3.8l w układzie V6 generujący aż 315km! Co też w połączeniu z nowoczesnym napędem na obie osie pozwala rozpędzić tę komfortową limuzynę w sprincie od 0 do setki w zaledwie 6.2 sekundy!

Pełne dane techniczne:

Co na wyposażeniu ma Genesis Ultimate? Auto na wynajem Gdańsk

Genesis Ultimate posiada oczywiście mnogość systemów uprzyjemniających podróż. Zaliczają się do nich zarówno systemy bezpieczeństwa jaki i te które mają na celu podnieść komfort naszej podróży.

Do najważniejszych z systemów bezpieczeństwa zaliczają się:

Wyposażenie wspomagające komfort podróży:

Ile kosztuje wypożyczenie Genesisa Ultimate? – auto na wynajem Gdańsk

Genesis Ultimate jest dostępny zarówno w wynajmie krótko jaki i długoterminowym. Dzienna cena najmu oczywiście uzależniona jest od czasu na jaki auto wynajmujemy. Im dłuższy termin wynajmu tym niższy dzienny koszt. Ceny Genesisa Ultimate kształtują się następująco:

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą aut na wynajem Gdańsk dostępną tutaj.

Auto na wynajem Gdańsk – z nami to się opłaca!

Jako wypożyczalnia, przede wszystkim kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, oferując konkurencyjne ceny oraz liczne korzyści. Nasza flota pojazdów z pewnością spełnia najwyższe standardy, a regularna aktualizacja zapewnia świeżość i nowoczesność naszych aut.

Wybierając nasze usługi, otrzymujesz nie tylko wygodę podróżowania a również pełne poczucie bezpieczeństwa. Gwarantujemy brak limitu kilometrów, możliwość dostarczenia pojazdu w dowolne miejsce zarówno w Polsce jak i Unii Europejskiej, oraz kompleksowe ubezpieczenie OC i AC.

Nasza wypożyczalnia, stawia przede wszystkim na elastyczność, wygodę oraz profesjonalizm. Jesteśmy też gotowi dostosować się do Twoich potrzeb, zapewniając wyjątkowy komfort podczas każdej podróży czy wyjazdu służbowego.

Polecamy także: Wynajem Samochodu w Gdańsku dla Studentów – Mobilność na Czas Studiów

KONTAKT

Biuro Obsługi klienta:

+48 587 335 050

bok@mestenza.com

Szybka rezerwacja:

+48 507 111 166

Wypełnij formularz rezerwacyjny. Nie zwlekaj!